איך לעצב חדר קטן?

חדר קטן במיוחד לא אמור למנוע מכם להפציץ בעיצוב מרהיב שיהפוך את החדר לנעים וכיפי להיות בו. כל מה שדרוש הוא מעט מחשבה מחוץ לקופסה והתאמה של הפרטים למקום האחסון הקיים.

תלייה היא הסוד הקטן

נצלו את אפשרויות התלייה שיש בידכם, אם החדר קטן סימן שגם המקום על הריצפה מוגבל. הדבר החשוב ביותר הוא מיטה לישון עליה וneuo לאחסן בו את הדברים. מעבר לזה כל דבר שאינו הכרחי כנראה שימצא את מקומו מחוץ לחדר השינה של ילדכם.

תוכלו ליצור שידות תלויות, להשתמש בכוורות ומדפים תלויים על מנת ליצור יותר שטח אחסון. בחרו במידה גבוהה על מנת לאפשר שטח אחסון נוסף מתחתיה או לחלופין רכשו מיטה משולבת ארון.

במידה ותרצו להימנע מארון שיתפוס מקום רב בחדר תוכלו למצוא פתרונות יצירתיים במיוחד לאחסון הבגדים תוך כדי ניצול החלל בחדר בצורה הטובה ביותר.

התמקדו בתקרה

מאחר וחוסר במקום ידרוש מאיתנו קודם כל להיות פרקטיים, לא בטוח שנצליח להכניס הרבה אלמנטים עיצוביים שיעניקו אופי לחלל מבלי להפוך אותו לדחוס מדיי.

הפתרון הטוב ביותר הוא להתמקד בתקרה. הוסיפו טאצ׳ עיצובי מעניין לתקרה. תוכלו להפוך את התקרה לשמיים מלאים בכוכבים בתוספת אלמנטים דקורטיביים וגופי תאורה של כוכבי לכת. תוכלו להשתולל עם מגוון רחב של צבעים וצורות ולהפוך את התקרה לבולטת במיוחד, הדגישו את העיצוב על ידי הוספה של נברשות מעניינות.

רוצה להתייעץ עם מעצבת פנים?