עיצוב חדר ורוד

לפעמים נראה כאילו כל סגנון שנבחר עבור הילדה שלנו יסתכם או יכלול בחדר את הצבע הוורוד.

מה לעשות, בנות אוהבות וורוד!

אך וורוד לא בהכרח חייב להיות מצועצע או נסיכותי. תוכלו לבחור בנושא מסויים שמזוהה עם הצבע הוורוד ולעצב את החדר סביבו (לדוגמה חדר הלו קיטי). מצד שני תוכלו להפוך את הוורוד לצבע מוביל אך לא יחידי בחדר.

חדר וורוד לא בהכרח מחייב קירות וורודים, מיטה וורודה ורהיטים וורודיםן, ככל שתעצבו חדר מוגזם מדיי וורוד מדיי, כך ימאס לכם יותר מהר ממנו ותצטרכו לבצע עיצוב מחדש תוך זמן קצר. השתדלו תמיד לעצב בעזרת פריטים שאינם בעייתים להחלפה כמו שמיכות, כריות וילונות, מנורות ותמונות. ניתן להשתמש בטפטים או מדבקות קיר אשר קלים ליישום ולהורדה באופן עצמאי.

לסיכום אל תרוצו לקנות הכל וורוד.

טפטים לעיצוב חדר וורוד

אחד הדרכים הטובות ביותר לעיצוב חדר וורוד מבלי להתפשר או לפחד להגזים הוא טפט איכותי להדבקה על קיר. הטפט יכניס צבע וטאצ׳ עיצובי מושלם לחדר של בתכם, והיתרון הגדול ביותר הוא שביום בו ימאס לכם ממנו תוכלו לקלף אותו בקלות מהקיר ולהחליף בטפט אחר.

כריות ואביזרים דקורטיביים

דרך נהדרת להוסיף צבע לחדר היא שילוב של אקססוריז שונים בחדר. החל מכריות, פופים, נדנדות מקרמה, שטיחונים, בובות פרוותיות, מדפים דקורטיביים, מצעים וכירבוליות. כל אלה מוסיפים לא רק מבחינת צבע אלא לאווירה החמימה והביתית בחדר.

ככל שהאווירה מרגיעה ומזמינה יותר כך יהיה לבתכם נעים יותר לשהות בחדר, לבצע את המטלות הבית ספריות שלה, לצייר או פשוט לנוח ולטעון את עצמה באנרגיות מחודשות.

מומלץ להיצמד לשלושה צבעים עיקריים לצורך עיצוב החדר, כאשר הצבע הוורוד הוא הצבע המוביל בחדר, 2 הצבעים הנוספים יהיו אחראים על שבירה של הוורוד והוספת גוונים נוספים בחדר. תוכלו לבחור בריהוט לבן או שחור שלא יגבילו אתכם בשינויים נוספים בעתיד.

מדבקות קיר

מדבקות קיר הן דרך נורא פשוטה להוסיף לעיצוב הכללי. ניתן לרכוש מדבקות בצורות, בצבעים ובגדלים שונים. תוכלו להדביק עיגולים או כוכבים ורודים להדבקה על קיר לבן, או לחלופין מדבקות לבנות או כחולות להדבקה על קיר ורוד. ניתן לקשט במדבקות צבעוניות של פרפרים, אותיות או כל אפילו מדבקות של דמויות אהובות. כך תחסכו את הצורך בתלייה של תמונות כדי למלא שטחים ריקים על קירות.

וילונות

מה הדרך הקלה ביותר להפוך חדר לורוד? הוספה של וילון ורדרד עם טקסורות או צורות שונות. תוך שנייה תהפכו את החדר לורדרד יותר, נעים וחמים יותר עבור בתכם.

יתרון נוסף של וילון הוא החשכת החדר בקלות בזמן שנת הצהריים של הילדים.

רוצה להתייעץ עם מעצבת פנים?