עיצוב חדר נסיכות

מה הפלא שכל ילדה רוצה להיות נסיכה? הרי כבר מגיל לידה כל ילדה הופכת להיות ״נסיכה של אמא״ או ״נסיכה של אבא״.

אז הורים יקרים נאה דורש, נאה מקיים.

הגיע הזמן להפוך את החדר המיושן והמשעמם של ילדתכם הקטנה לחדר שמתאים לנסיכות.

חדר נסיכותי לא חייב להיות פרוייקט יקר במיוחד, בסופו של דבר חדרי השינה בישראל הם יחסית קטנים (9 מ״ר בממוצע). וכל חדר צריך להכיל מיטה, ארון ושולחן כתיבה. לכן האפשרויות העומדות בפנינו אינן רבות ויש להימנע מלהעמיס את החדר.

טיפים עיקריים לעיצוב חדר נסיכות:

  • גוונים וורודים – בנות אוהבות וורוד, הצבע הורוד נחשב לצבע מאוד מצועצע ונשי, לכן כל עוד נושא החדר הוא נשי במיוחד הצבע הורוד יתאים כמו כפפה ליד. תוכלו לבחור האם לצבוע את כל החדר בוורד או רק קיר אחד. ככל שתרצו להימנע מעיצוב שיקשה עליכם בעתיד לבצע שינויים השתדלו להשתמש בגוונים בהירים יותר של ורוד, או להימנע להתמקד בקיר אחד בלבד. לרוב הקיר האידיאלי הוא הקיר שמעל או לצד במיטה.
  • כילה– מה יותר נסיכותי מכילת שיפון מעל המיטה שיוצרת מראה מפואר והנסיכותי גם למיטה הפשוטה ביותר. תוכלו לבצע תלייה של כילה מעל מרכז המיטה, הכילה צריכה להיות יחסית ארוכה על מנת להצמיד אותה אל פינות המיטה. או שתוכלו לבחור בכילה קטנה ודקורטיבית הנתלית על הקיר מעל ראש המיטה ממש כמו תמונה.
  • כריות ואקססוריז– אחת הדרכים הפשוטות והזולות להוסיף לנסיכותיות בחדר היא כריות פרוותיות וורדרדות ולבנות המעטרות את המיטה, מנורת לילה או נברשת גדולה התלויה מהתקרה ומגוון אביזרים נשיים וורדרדים לתלייה או העמדה על מדפים.
  • שידת איפור– בנות אוהבות להביט במראה ולהתנגדר, הן אוהבות לשחק באיפור ולענוד שרשראות וצמידים, שידות איפור לילדות הן בעלות ביקוש גבוה מאוד ורובן מגיעות בעיצובים ועיטורים שונים שמתאימים מאוד לחדר נסיכותי. במידה ואינכם מעוניינים בשידה או שגודל החדר אינו מאפשר זאת, תוכלו להסתפק בתלייה של מראה עם מסגרת מפוארת על מנת להעניק את אותו האפקט.
  • טפט – במידה ואתם רוצים להעניק לחדר שינוי משמעותי אבל עדיין לא רוצים לבצע שינוי קיצוני הכולל צביעה של הקירות. תוכלו להדגיש את העיצוב הנסיכותי ולהוסיף טאצ עיצובי מושלם לחדר על ידי הדבקה של טפטים בצבעים, צורות וטקסטורות שונות. בחרו בטפט שקל מאוד להדבקה באופן עצמאי וניתן להסרה בקלות. כך שביום בו תרצו לבצע שינויים נוספים בחדר תוכלו לקלף את הטפט בקלות מהקיר.
  • מדבקות או ציורי קיר– תוכלו לשכור את שירותיו של אומן מקצועי שיצייר לכם ישירות על הקיר ארומונות, דמויות, צורות ועולם שלם הלקוח היישר מהאגדות. במידה ואתם מעוניינם בפתרון זול וזמני יותר תוכלו לרכוש מדבקות בגדלים שונים להדבקה על הקיר. מומלץ לבחור במדבקות איכותיות הניתנות לניקוי על מנת למנוע מראה מקולף ומלוכלך בעתיד כתוצאה מידיים קטנטנות וסקרניות.

רוצה להתייעץ עם מעצבת פנים?